Satışına ilk kez 2007 yılında başlanan Innovia Beylikduzu Projesi 14 bin konuttan olusan Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük markalı konut projesidir. Birinci Etabında yaşamın başladığı 2009 yılından bu yana tamamlanan ilk 3 Etapta, 8100 daire teslim edilmistir. Aynı sureçte Innovia Ispartakule projesi de hayata geçirilmiş ve teslim edilmiştir.

Innovia 4. Etap Beylikduzu, Innovia Terrace İzmit, Innovia Arifiye, ve Innovia Port Tuzla projeleri, inşaatları ve satışları devam eden projelerimizdir. 

Innovia Projelerinde sunduğumuz ulaşılabilir satış alternatifleri ve senet ile ödeme sistemleri ile birçok kişiyi ilk kez ev sahibi yapıyoruz veya yatırımcılara kolaylık sağlıyoruz.

Daire sahibi olmak isteyenler için, "bir anahtardan" çok daha ötesini sunan Innovia Projelerinde yeşil alan ve peyzaj düzenlemeleri öncelikli ve önemli detaylardan biri olmuş, her etabın en az %80'i yeşil alan olarak tasarlanmıştır. Güvenlik ve teknolojik altyapının en üst kalitede kullanıldığı projelerimizde, sosyal donatılar en üst seviyede bulunmakta ve yaşam alanlarını renklendirmektedir.

Sosyal Yaşam

Innovia sunduğu kaliteli yaşam anlayışını sadece mimarisi ile değil, sosyal alanları ve aktivite olanakları ile de yansıtır. Her etabında yeşil alan, havuz, parklar, spor alanları ve diğer tüm sosyal alanlar, daire sahiplerinin her ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Innovia'da yaşam, site sakinlerinin hayatın içinde ve dinamik bir yaşam sürmesi için gereken her detay bir arada bulunur.

- Açık-Kapalı Yüzme Havuzları
- Spor Alanları
- Spa Merkezi
- Yürüyüş Parkuru
- Çocuk Oyun Alanları
- Kafe ve Restoranlar
- Parti Evi


Gerçek Yaşam

Sabah uyandığınız anda yaz - kış sizi bekleyen bir havuz, spor salonları, yürüyüş alanları... Günün ilerleyen saatlerinde arkadaşlarınızla buluşabileceğiniz cafeler, restorantlar, alışveriş mekanları... Çocuklarınız için oyun parkları ve oyun odaları... Gündüz veya gece geniş aile yemekleri ve partilerinizi organize edebileceğiniz seçkin bir ortam Parti Evi...


Bir evden çok daha fazlası, mavi ile yeşilin buluştuğu dünya; Innovia 4


Innovia 4, yaşamı tam da hayal ettiğiniz gibi şekillendirip, size bir evden daha fazlasını sunuyor. Halen satışta olan ve 2016 yılında teslime hazırlanan 4. Etap 95.000m2yeşil/peyzaj ve ortak kullanım alanlarında açık kapalı spor yapabileceğiniz mekanlar, yürüyüş, koşu parkurları, basketbol, voleybol, tenis kortları ve yüzme havuzları ile rüya gibi bir yaşam vaat ediyor. 

Her yaş grubuna özel aktivite alanlarının yer aldığı Innovia 4'de seçkin mekanlar ve sosyal alanlar yaşama ayrı bir keyif katacak. Innovia 4. Etap'ta Parti Evi, SPA ve masaj alanları cafeleri ve restoranları ile yaşamın her anını hem kendiniz hem de sevdikleriniz için değerli kılacaksınız.

0850 333 53 87
tsk